DSC_7065 - kopie

Komfortní ochranný štít masq 2

Druhá generace vakuově lisovaného obličejového štítu pro profesionální použití. Štít je lehký a komfortní, nebrání ve výhledu a ochrání Vás před kapénkami ze všech směrů.

Chci koupit
masq 2
  Chci prodávat
masq 2

Stáhněte si malý nebo velký leaflet.

Sedne každému

Mysleli jsme na malé i velké hlavy, úzké i široké, s brýlemi nebo bez nich. Tvar masky se přizpůsobí tvaru hlavy pomocí žeber nasedajících na čelo, které se roztáhnou nebo stáhnou.

ergonomie
DSC_7095
DSC_7051 (2)
DSC_7014
DSC_7017
DSC_1416
DSC_1366

Certifikovaná ochrana 

Tvar štítu vám poskytne ochranu ze všech směrů. Masq 2 získal certifikát jako ochranný osobní prostředek kategorie 2 a nese označení CE.

ochrana

Masq 2 nemlží

Žebra prolisů na čele zajistí odvod par z dechu. Štít se tak při běžném nošení nemlží.

no-fog

Připraveno k odběru

Masq 2 vyrábí české firmy v Česku. Je skladem a díky snadné škálovatelnosti výroby jsme schopni pokrýt rozsáhlé poptávky v tuzemsku i v zahraničí.

Stačí nás kontaktovat.

Čistý výhled

Pro ještě lepší průhlednost a eliminaci zkreslení jsme maximálně narovnali hledí. Masq 2 tak díky tomu poskytuje větší komfort také uživatelům brýlí.

pruhled
DSC_7240 (2)
DSC_7237 (2)

Jednoduše upravitelný štít

Štít lze snadno upravit nůžkami. Můžete jej například zkrátit nebo jinak modifikovat pro pohodlnější práci s respirátorem.

p1

Snižte štít podle potřeby

p2

Kombinujte štít s velkým respirátorem

p3

Vlastní design

Použití je snadné

Stačí navléknout elastický pásek otvorem na tvarovaný úchyt štítu a je to. Volbou správného otvoru pak nastavíte pohodlnou velikost.

usage

Snadno jej recyklujete

Štít je vyroben z PETu, jednoho z nejlépe recyklovatelných plastů. Popruh zatím recyklovat nelze, ale můžete jej opakovaně využít, netrhá se a pevně drží.

recycle2

Perfektní doprava & skladování

Masq 2 jsme navrhli tak, aby šetřil místo – je plně stohovatelný. Balení 100 kusů tak zabere zhruba stejně místa jako krabice papírů do tiskárny. Tím šetříme cenu za dopravu i životní prostředí. Štíty navíc vždy balíme s ochranou proti poškrábání při přepravě.

logi

Kdo za štítem stojí

Štít masq 2 je společným projektem TRILAB a FENDRYCH DESIGN a je evolucí starší verze masq.

Pro poptávky distribuce nebo větších objemů štítů nás prosím kontaktujte na info@masq.cz nebo telefonu +420 605 885 856.

TRILAB Safety s.r.o.
Příkop 843/4, Zábrdovice
602 00 Brno
Česká republika

IČ: 03021904
DIČ: CZ03021904

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 83347.

Chci štít masq 2 prodávat

Kontaktujte nás prosím pomocí výše uvedených údajů nebo zprávou z tohoto formuláře. Ozveme se vám zpátky a probereme možnou spolupráci.